אלונה

אלונה

היא נכנסה למשרדו של הבוס שלה בהליכה בטוחה וחושנית. אלונה עבדה תחתיו כבר שנתיים, המזכירה האישית שלו, מחזיקה את המשרד ביד רמה ומנהלת אותו בלי משוא פנים ובגובה העיניים עם שאר הפקידות במקום. הוא הרים אליה את עיניו לרגע, עסוק בענייניו, כותב במרץ הערות אחרונות לקראת הפגישה שתוכננה לאותו ערב. הוא היה מבוגר ממנה בעשרים שנה, גבר מרשים וממגנט. נישואיו מזמן הפכו להיות על הנייר בלבד, מתוך שיקול כלכלי טהור.

כשהשפיל ממנה מבטו היא קלטה בעיניו את התשוקה שהתעוררה בו. הם ניהלו רומן סוער כבר כמה חודשים, שומרים על דיסקרטיות מוחלטת ותמיד נפגשים באחת מאותן שתי דירות דיסקרטיות יוקרתיות שנמצאות באזור. מעצם היותה המזכירה האישית שלו, אף אחד לא חשד כשיצאה אתו לפגישות עסקים ארוכות ואף טסה אתו פעמיים לסגירת עסקאות בחו"ל. מה שנקרא תענוגות לבד ועסקים לחוד. היא הניחה על שולחנו את התקציר שביקש, והנהנה בראשה לחיוב כששאל אותה אם תהיה פנויה אליו לאחר פגישת העסקים שלו. הסקס אתו היה מדהים, ניסיונו ובגרותו המיניים התאימו לה כמו כפפה ליד.

בני גילה שעממו אותה, רובם ממהרים לגמור בלי לספק את האישה שאיתם. הוא לעומת זאת, ידע לקחת את הזמן, נהנה מכל גניחה, ליקוק ומציצה ולא ממהר לאף מקום.

אחת מאותן דירות דיסקרטיות בצפון הייתה פנויה והיא תיאמה עם בעלת המקום שתשאיר להם אותה לאותו לילה. הדירה הייתה מדהימה, נקיה ברמות מטורפות ומאובזרת בכל מה שצריך. הם תמיד החלו את הערב בג'קוזי, עם כוס יין לבן בידם, נהנים ממשחקים מקדימים. כשהגיע אותו ערב היא כבר חיכתה לו במים והוא נכנס פנימה בהנאה. יושב בין רגליה הפשוקות. היא עיסתה את רקותיו מפיגה את עייפותו ונשקה לו קלות בצווארו. הזין שלו התעורר והתחיל להזדקף, והוא הסתובב אליה.

החדירה שלו לתוכה בתוך המים גרמה לה לאורגזמה כל פעם מחדש, הוא החליק פנימה ברכות, מביט בפניה, מגביר את הקצב למראה הנאתה.

הוא זיין וזיין, משנה את הקצב והתנוחה, גורם לה לצעוק בהנאה פעם אחר פעם. נרתיקה מתכווץ עליו על פעם שגמרה. לאחר דקות ארוכות, כבר לא היה מסוגל להתאפק, נדחף עמוק יותר בפראות וטחן אותה במהירות עד שגמר ביחד אתה.