דלתות פנים

דלתות פנים

מרבית בני האדם לוקחים בחשבון, שבתהליך של רכישת הנכס הם בוודאי יבחרו לבצע שדרוגים עם חלוף הזמן, על מנת להפוך את מקום משכנם בתור שיקוף של סגנון העיצוב המועדף עליהם, כמו גם מימוש הצרכים שלהם. שיפוץ קל, שכולל צביעה מחודשת, שינוי הריהוט וריצוף מחדש, עשוי גם לתת אפקט מסוים, אך כל אלו הם יותר טיפולים קוסמטיים מאשר טיפולים פונקציונליים. רכישה של דלתות פנים חדשות, מאידך, גם משנות את התחושה העיצובית של הדירה, ואף מספקת יתרונות פרקטיים להלך החיים שלכם בבית מדי יום.

הידעתם, כי דלתות פנים איכותיות מועילות לתחומי אבטחה ופרטיות?

ישנם חדרים בדירה שיתכן כי השימוש עם דלתות פנים רגילות אינו מספק את הצרכים שלכם. דלת פנים מוצקה עשויה אף להפחית רעשים, וכמובן לספק תחושה מיטבית יותר של פרטיות. יש מקומות בבית שדלתות כאלו בהם אינן נחשבות למותרות, כי אם למוצר חובה. כמו למשל – בחדר הנוחיות או בחדר הרחצה, שהפרטיות בהם היא ערך עליון. קל וחומר במידה והילד המתבגר שלכם לומד לנגן על כלי רועש, כתופים. כדי שהשכנים לא ידפקו לכם בדלת כל שני וחמישי עם תלונות על הרעש, וכדי שאיכות החיים שלכם לא תיפגע, דלתות הפנים עם האקוסטיקה הנכונה ממש יצילו אתכם, ויעניקו פרטיות לילדים שלכם.

למה רכישת דלתות פנים צריכה להתכתב עם עקביות עיצובית?

ישנן דירות, בפרט הישנות, או כאלו ששיפצו אותן במשך השנים, שכל דלת פנים בהן נראית אחרת. נראה כאילו ממש אין קשר ביניהן, וחבל. הדבר יכול לנבוע מהסיבה שבעלי הבית לשעבר תכננו להחליף את כל דלתות הפנים בדלתות חדשות עם סגנון מוביל, אך בשל אילוצים כאלה ואחרים אף פעם לא עשו זאת. יתכן שהמצב כך מכיוון שבעל הבית הקודם פשוט העדיף עיצוב אקלקטי, שבו בכל חדר שולט עיצוב אחר של דלתות פנים. במידה והנראות שכיום שולטת אינה לטעמכם, הגיע הזמן שתשנו אותה. את זה אפשר ליישם בפעולה אחת פשוטה. פשוט מחליפים את כל דלתות הפנים הישנות והססגוניות בדלתות פנים עם אותו הקונספט. דלתות פנים שההיבט העיצובי זורם בכולן באותו הפורמט. עם צבעים ייחודיים ששולטים בעיצוב, ועם עיצוב אחיד.