ויאגרה

אתם עשויים לתהות אם נשים יכולות לקחת ויאגרה. תרופה זו אינה מאושרת לשימוש בנשים.* במקום זאת, ויאגרה מאושרת רק לטיפול בהפרעות זקפה (ED) אצל גברים בוגרים. היו כמה שאלות לגבי האם ויאגרה עשויה לעבוד אצל נשים עם ירידה בחשק המיני (חשק מיני נמוך) או הפרעת עוררות מינית. אבל התרופה אינה מאושרת לשימושים אלה מכיוון שאין מספיק מידע כדי להראות אם היא עובדת עבורם. בשלב זה, לא ידוע אם ויאגרה היא תרופה בטוחה או יעילה אצל נשים. מה קורה אם אישה לוקחת ויאגרה? לא ידוע בדיוק מה עלול לקרות אם נקבה לוקחת ויאגרה. Curr בסופו של דבר, ישנן ביקורות מעורבות על השפעות התרופה על נשים. לדוגמה, מחקר אחד הראה שויאגרה מגבירה את העוררות, הסיכה והאורגזמה אצל נשים. אבל מחקר אחר הראה שהוויאגרה לא גרמה לתוצאות האלה. אז נכון לעכשיו, אין מספיק מידע כדי לדעת בוודאות אם ויאגרה בטוחה או יעילה אצל נשים. אם אתה רוצה לדעת יותר על האופן שבו ויאגרה משפיעה על נשים, דבר עם הרופא שלכם.

כמה זמן לוקח לויאגרה להתחיל לעבוד בנשים?

לא ידוע כמה זמן עשוי לקחת לויאגרה להתחיל לעבוד אצל נשים. הסיבה לכך היא שהתרופה אינה מאושרת לשימוש בנשים. זה גם לא ידוע אם ויאגרה יעילה אצל נשים. אצל גברים, ויאגרה פועלת בדרך כלל תוך כשעה לאחר נטילתה. אבל זה לא מציין כמה מהר התרופה עשויה לפעול אם היא נלקחת על ידי נקבות.

כמה זמן מחזיקה ויאגרה אצל נשים? לא ידוע כמה זמן ויאגרה עשויה להימשך אצל נקבות, מכיוון שהתרופה אינה מאושרת לשימוש בנשים. יש צורך במחקרים נוספים כדי לדעת על השימוש בויאגרה אצל נשים וכמה זמן זה עשוי להימשך. אצל גברים, זמן מחצית החיים של ויאגרה הוא 4 שעות. המשמעות היא שכ-4 שעות לאחר נטילת הוויאגרה, מחצית מהמנה פונה מגופם. אבל זה לא מציין כמה זמן ויאגרה עשויה להימשך אצל נקבות.

מה עליכם לעשות אם נראה שויאגרה לא עובדת? אם נראה שהוויאגרה לא עובדת בשבילכם, דברו עם הרופא שלכם. הם עשויים להמליץ לכם לקחת מינון גבוה יותר של התרופה. לאחר מכן, הם היו עוקבים אחריכם כדי לראות אם המינון הגבוה יותר עובד.

האם אתם יכולים לגרום לויאגרה לעבוד מהר יותר? ברוב המקרים, ויאגרה פועלת תוך שעה לאחר נטילת המנה. אבל אם אתה לוקח את המנה שלך על בטן ריקה, התרופה עשויה לפעול מהר יותר. נטילת ויאגרה עם ארוחה עשירה בשומן עלולה לגרום לתרופה לעבוד לאט יותר.

כמה זמן מחזיקה ויאגרה ? ויאגרה פועלת במיטבה תוך מספר שעות לאחר נטילתה. ברוב האנשים, התרופה יעילה ביותר כשעה לאחר נטילתה. עם הזמן, ויאגרה מוסרת לאט מהגוף. כך שבמהלך השעות הקרובות לאחר נטילתה, ייתכן שהתרופה לא תפעל באותה מידה.

כמה זמן ויאגרה נשארת במערכת שלך? מה זמן מחצית החיים שלו?

זמן מחצית החיים של ויאגרה הוא כ-4 שעות. משמעות הדבר היא ש-4 שעות לאחר נטילת המנה, הגוף שלך פינה מחצית מהמנה. ברוב המקרים, נדרשים כ-5 מחצית חיים לגופך להסיר לחלוטין תרופה מהמערכת שלך. אז זה אומר שייתכן שיחלפו בערך 20 שעות עד שהוויאגרה תתנקה לחלוטין מהגוף שלך. אבל ככל שהגוף שלך מנקה את התרופה, ייתכן שהיא לא עובדת יותר…