יפיפיות מדור לדור

יפיפיות מדור לדור

שמן הלך לפניהן מפה לאוזן במסיבות פרטיות. אמא ובת שהייחודיות שלהן הייתה ששתיהן היו נערות ליווי שעבדו ביחד. הן לא הסכימו לעבוד אחת בלי השנייה. מה שהעלה את קרנן בקרב הלקוחות, והבדיל אותן בתחום מהרבה בחורות אחרות. הן הגיעו לעיסוק בזה לגמרי במקרה. אורנה גידלה את עינת לבדה, כאם חד הורית צעירה בת 17. מפרנסת את עצמה ואת בתה בעבודה קשה. היא הייתה נימפומנית חולת סקס, יפה אמיתית וחריפה בשכלה. כשעינת גדלה, גילתה אורנה שהיא דומה לה באהבתה לסקס. הן דיברו בחופשיות על כל דבר ועניין. באחת משיחותיהן מול הטלוויזיה, החלו להשתעשע ברעיון לעבוד יחד בתור נערות ליווי. הרי שתיהן היו חולות סקס, פעילות מינית ולא חסרות מחזרים ויופי עוצר נשימה. אז למה לא להרוויח מזה גם כסף? מה שהחל כבדיחה בין שתיהן על הספה, רקם מהר מאד עור וגידים, ובהחלטה משותפת יצאו לדרך, עם תנאי ברור שהן עובדות יחד.

מסיבת הרווקים אליה הוזמנו אותו ערב הייתה בעיצומה כשהגיעו למקום היה שם מגוון מטורף של גייז מדליקים . שמונה בחורים צעירים חיכו להן בכיליון עיניים, נרגשים ואנרגטיים. תומר, החתן המיועד, היה הראשון אליו הן ניגשו לאחר היכרות קצרה. אורנה, לבושה בשמלת משי שחורה ומחמיאה לגופה, התחככה בו קלות. תוך ליטופים לאורך גופו, בזמן שעינת בשמלה אדומה סקסית חרמנה אותו באזור חלציו. תומר הסמיק, נבוך, ובלי מילים משכו אותו איתן לכיוון חדר השינה שירגיש יותר נוח. מהר מאד תומר השתחרר מהעכבות שהיו לו, מרגיש איך הזין שלו מתרומם ומקשיח למול גופן בתשוקה מטורפת. הוא הרים את שמלתה של עינת תוך שהוא מוריד מעליו את מכנסיו ותחתוניו במהירות. הוא דחף אותה על המיטה, ונשכב בין רגליה במהירות. הזין שלו החליק פנימה במלואו, הכוס שלה חם ולח. תומר ראה כוכבים כשעינת הרימה אליו את אגנה בתנועות סיבוביות, בזמן שאורנה משחקת באשכיו ומוצצת אותם בפיה. גניחות ההנאה שלו נשמעו ברחבי הבית, כשזיין אותן כל אחת בתורה. הוא לא שם לב לחבריו שנכנסו בזמן הזיון, מצטרפים אליהם לאורגיה מטורפת.

אורנה ועינת קיבלו לתוכן את החבורה העליזה במקצועיות והנאה. מביאות אותם לגבהים מטורפים של סקס פרוע, לא משאירות אף אחד מהם לא מסופק.