מזרונים

מזרונים

על פי המון מחקרים שנעשו בתחום, נמצא כי שינה איכותית מתקשרת באופן ישיר לבריאות הכללית. שינה ערבה, עמוקה ואיכותית אמונה על המון היבטים, כמו לדוגמה – חיזוק של מערכת החיסון. או לחלופין שיפור יכולת הזיכרון, כמו גם עזרה להשלת כמה קילוגרמים. על מנת ליהנות משינה שכזאת, המלאה ביתרונות בריאותיים, יש צורך לבחור מזרונים מתאימים אך ורק לכם ולצרכים שלכם. המזרון שתבחרו עשוי מאוד להשפיע על טיב איכות השינה שלכם בשעות הלילה. למרות שיש הרבה אנשים שמתעלמים מחשיבות הדברים הללו, אנו כאן כדי להזכיר את החשיבות והמשמעות שלהם.

כיצד מזרונים באיכות טובה יסייעו לכם להתמודד עם הנחירות של בני הזוג שלכם?

המון אנשים סובלים מנחירות בשעות השינה. יותר נכון להגיד, שסובל מי שישן במחיצתם. הנחירות מתרחשות כשנתיב הנשימה חסום באופן חלקי במשך שנת הלילה. מעבר לסיבות הבריאותית, שלא ניכנס אליהן עתה, הסיבות לנחירות יכולות לנבוע למי שישן על גבי גבו, אך במידה רבה הן קשורות לטיב של מזרונים שעליהם אתם ישנים בלילה. במידה והבחנתם כי יש צניחה רבה מדי, בעודכם שוכבים על המזרון, כי אז בוודאי הבחנתם כי הצוואר והראש שלכם אינם נתמכים באופן מספק. ומדוע זה כה חשוב? ובכן, כל אלו מסבים לגרון שלכם התכווצויות, ומכאן הדרך להתחלת הנחירות קצרה למדי. במידה שהנכם חפצים באיכות שינה ללא נחירות, רכשו מזרן קשיח יותר.

איזה שאלות עליכם לשאול את עצמכם לפני החלפת מזרונים?

השאלה הראשונה, שאותה עליכם לשאול את עצמכם לפני החלפת מזרונים, היא למה בכלל להחליף אותם? ככלות הכול אמרו לכם במעמד הקנייה שהם ישרתו אתכם לפחות עשר שנים, אז מה כה בוער להחליף אותם עכשיו? ובכן, למרות שלגיל של המזרונים יש מקום של כבוד, זאת לא תמיד הסיבה היחידה להחליף אותם. תשאלו את עצמכם איך אתם באמת ישנים על גבי המזרון? עד כמה השינה שלכם איכותית, או לאו. אם עברו שמונה שנים, וכל המזרון מוכתם ומלא בשקעים, סביר להניח שכבר הבחנתם בהשלכות של חוסר האיכות שהוא מייצג כבר עתה. מזרון זה דבר דינמי. בפרט אם מלכתחילה לא רכשתם את המזרון הכי איכותי בשוק. המספרים שהתחייבו לכם אינם "משחקים תפקיד" בקביעת ההישארות עם המזרונים הנוכחיים שלכם. הדרך הכי יעילה לקביעה של המשך תפקודו של המזרון באה לידי ביטוי בהקשבה לגוף שלכם. תשימו לב באם קשה לכם למצוא על המזרון תנוחות נוחות לשינה, או אם אתם קמים שכל השרירים שלכם תפוסים, או עם כאבי גב נוראיים.