מזרנים

מזרנים

יש רכישות שלא עושים כל יום, כי אם פעם בכמה שנים טובות. איזה? כמו רכישות של מזרנים. הם אמורים לשרת אתכם נאמנה הרבה שנים. לספק לכם שינה בריאה, ונטולת מכאובים. הדבר תלוי, כמובן, אם ברכישה שלהם הפעלתם את כל השיקולים הנכונים. אם רכשתם מזרן איכותי, כזה שניסיתם אותו לפחות חודש. שהיה לכם נוח לישון עליו כל השנים האחרונות, ופשוט זמנו הגיע. יש המון יתרונות בריאותיים למזרנים. כמו למשל הפחתה של תסמיני אלרגיות, או הטבה עם עמוד השדרה. על כל זה ועוד במאמר שלפניכם.

כיצד מזרנים באיכות סבירה מפחיתים תסמינים של אלרגיות?

ישנם דברים שהם בעל כורחכם. עד כמה שאתם נקיים ומנקים שוב ושוב את המזרן, עשויים להידבק אליו גורמים שיסבו נזק לבריאות שלכם. כדוגמה לכך נציין את קרדית האבק. מטבעה היא נוטה "לדגור" במזרנים. אי אפשר למנוע את בואה, וקשה עוד יותר להיפטר ממנה. הבעיה היא שהיא מהווה את הגורם המרכזי לאלרגיות שחשופים אליהם במקום משכנכם. הפתרון למיגור הבעיה בא בדמות של רכישת מזרנים עם מבנה צפוף יותר. מדובר אודות מזרון שמסייע להרתיע את קרדית האבק, וזאת משום שלא יהיה להם הרבה מקום לחיות ולהתרבות בו. משמע – הנכם יכולים לראות ירידה רצינית בתסמינים של קרדית האבק, פחות תסמיני אלרגיות, והרבה יותר בריאות באופן כללי.

מדוע מזרנים איכותיים מיטיבים עם עמוד השדרה?

ברכישה של מזרנים יש להבין כי כדאי שהם יתמכו בכל חלק של הגוף שלכם, ובצורה שווה. באם אין תהיה חלוקת משקל הומוגנית, כי אז לא תהיה מספיק תמיכה בגב התחתון שלכם. משמעות הדברים מתבטאת בכך שעמוד השדרה שלכם אינו יהיה במצב ניטרלי. כאשר מתבצע יישור של עמוד השדרה שאינו אופטימלי, הדבר עשוי להסב להמון בעיות, עם חלוף הזמן, לרבות הסבל מכאבים כרוניים בגב. במידה ולא מקבלים את מידת התמיכה שמתאימה, יש לשער, כי המזרון שבחרתם מדי רך. עליכם להחליף אותו במזרן קשיח יותר. במזרן אשר תומך בקימור הטבעי של עמוד השדרה שלכם.

האם ידעתם כי מזרנים טובים עשויים להפחית את רמות הלחצים?

כאשר השינה בלילה יותר איכותית, באופן ישיר נהנים מהפחתה של רמות הלחץ. ובעוד השינה בלילה איננה איכותית, וכתוצאה מכך אתם סובלים מחוסר שינה, הגוף שלכם ייצר יותר הורמונים של לחץ, אשר באופן טבעי יגבירו את לחץ הדם שלכם, מה שאינו אופטימלי לישון ולהירגע. כאשר רוכשים מזרנים איכותיים יכולים ליהנות משינה עמוקה וסדירה, תוך כדי תמיכה בשמירה של לחץ דם תקין ומצב רוח רגוע.