נדלן להשקעה

נדל"ן להשקעה

רבות דנו ודסקסנו מדוע כדאי להשקיע בנדל"ן. הסיבות המובילות לכדאיות של נדל"ן להשקעה מתבטאות בכך שהמשקיעים עשויים ליהנות מתזרים מזומנים צפוי, מיתרונות של מס ותשואות נהדרות. בית לשם השקעה הוא רשת הביטחון שלכם. עוד מקור להכנסה פסיבית. מקור שהערך שלו רק יכול להאמיר עם כל שנה שעוברת. דמי השכירות שתניבו מהנכס שרכשתם אינם יהיו דמי השכירות שקיבלתם מהשוכר הראשון שלכם. נהוג להעלות את שכר הדירה מדי שנה או שנתיים, בכמה מאות ₪. המשיכו לקרוא, ותגלו למה מדובר בהשקעה כה נכונה.

מה הקשר בין נדל"ן להשקעה לבין הון עצמי?

כאשר בוחרים בנתיב של נדל"ן להשקעה, נהנים כפליים. בהנחה שלוויתם כסף, והרבה, על מנת לממן את עסקת הנדל"ן להשקעה, בוודאי אתם מודעים לעובדה כי עליכם להחזיר למלווים את כל הכסף שלוויתם מהם, בתוספת ריבית. מאידך, כל תשלום שירד מהחשבון שלכם אף יקרב אתכם צעד קדימה להורדה של תשלומי הקרן. משמעות הדברים באה לידי ביטוי בכל שבניתם בו זמנית עושר והון עצמית בהשקעה שביצעתם.

השוואה בין נדל"ן להשקעה לבין זהב כהשקעה

פעם היה נהוג להשקיע רק בזהב, בעיקר בשל הפופולריות שלו. אף בעידן המודרני יש מי שבוחר עדיין להשקיע רק בזהב. נראה כי כל הזמן יהיה ביקוש למתכת יקרה, מפאת הסיבה כי כמחצית מאוכלוסיית העולם דבקים ומאמינים ביתרונות של הזהב. הזהב, אשר אותו כולם מכירים בתור סחורה מאוד בטוחה, באופן יחסי, ביסס את עצמו בתור כלי להגדלה של תשואות כתוצאה מהשקעה. כמו כן, יש מי שאינו רואה את הזהב בתור אופציה נכונה של השקעה, כי אם הוא רואה את עסקת הזהב בתור הגנה מפני אינפלציה. המתכת היקרה פועלת על מנת להגן על העושר מפאת הסיכונים לאבד כל מיני סוגי נכסים נבחרים. בוודאי ברור לכם, שעד כמה שהזהב נחשב לעסקה בטוחה, יעברו עידן ועידנים עד שהוא יצליח להישאר נחשק ואטרקטיבי כמו עסקה של נדל"ן להשקעה. שלא כמו עסקת נדל"ן, בעסקת זהב אין מימון, ובשל כך אין מקום למנף לצמיחה. במידה וערך הזהב עולה, הרווח שיתקבל הינו נומינלי, ואין פה עלייה ממשית בכוח הקנייה, כמו שיש בעסקת נדל"ן.