פול

פול

פול החזיק כוסית ויסקי בידו, והוא סקר בעיניו את באי המסיבה שארגן באחד ממגדלי היוקרה בפריז, והיא הייתה לכבוד השקת ליין חדש של בשמים, שחברתו של פול השיקה.

הוא היה אחד מעשירי צרפת, ומסיבותיו היו מושא לקנאה והערצה, במיוחד לאור העובדה כי במסיבות אלו היופי שהיה שם היה עוצר נשימה, האוכל והשתייה החריפה היו מהמובחרים באזור, ומי שהיה מספיק מקורב – ידע והוזמן לסקס סיום מסיבה על חשבונו של פול עם נערות ליווי, שפול הזמין מבעוד מועד לאחת מאותן דירות דיסקרטיות, ששכר באופן קבוע לאירועים מסוג זה.

נערות הליווי שפול הזמין היו מהטופ של פריז, אותן דירות דיסקרטיות בחיפה היו ברמה של בתי מלון חמישה כוכבים, ורק קומץ לקוחות כבדים ומיוחדים של פול זכה להנות משירותים מיוחדים אלו, אף אחרי מסיבות שארגן והן אחרי עסקאות ענק שנסגרו בינו לבין לקוחותיו.

בקומה מתחתיהם הושכרו מראש לאותו ערב שתי דירות דיסקרטיות, לנוחיותם של חלק מלקוחותיו, נערות הליווי שהשתלבו במסיבה קיבלו הנחיות מראש לגבי זהותם של הלקוחות שפול רצה שיפונקו.

כאשר דניאל, אחד מהלקוחות הפוטנציאלים של פול, נעלם פתאום מהמסיבה, חייך פול לעצמו וידע שדניאל מקבל את הפינוק שלו בקומה למטה, ואכן פול לא טעה.

דניאל היה כבר בעיצומו של סקס מלא תשוקה עם אוולין, הזין שלו נמצא עמוק בתוך הכוס החם והרטוב שלה, כשהם שכבו במרכזה של המיטה בחדר השינה. היא גנחה ונענעה את אגנה, הרימה את עצמה לקראתו של דניאל, כדי שיוכל להיכנס עם הזין שלו עמוק יותר אליה. היא חרפנה אותו בגמישות גופה, וביכולת ההכלה שלה אותו. הוא היה איש גדול עם זין שלא כל אחת יכלה לקבל, ולכן כשהצליח להכניס את רובו לתוכה, הוא היה בעננים.

"אוחחח, אוחחח, אני בגן עדן", גנח. דניאל סובב אותה על בטנה, ובא אליה מאחורה, לתוך הכוס שלה, שכבר היה פתוח לקראתו. "אני רוצה למות בתוכך, כמה את חמה", דחף אותו עד הסוף והרגיש את צוואר הרחם שלה. אוולין ענתה לו בגניחות שהדליקו אותו יותר ויותר.

שעה ארוכה לאחר מכן, לאחר מקלחת טובה, חזר דניאל למסיבה של פול.

טופס ההזמנה של ליין הבשמים של פול הגיעה למשרדו, כמה ימים לאחר שדניאל חזר הביתה לבלגיה.