צילום צנרת ביוב

צילום צנרת ביוב

יש הטוענים כי הסלון הוא מרכז הבית. לעומתם, יש הטוענים כי המטבח הוא מרכז הבית. בשני המקומות הללו מתרחשים הדברים האמתיים. בהם אוכלים, מבשלים ואופים. מסבים לשולחן לארוחה טובה, צופים בסדרה איכותית, וכיוצא בזאת. מרכז הבית? תלוי את מי שואלים. אם תשאלו את האינסטלטור שלכם מה הוא לב הבית? הוא יגיד לכם בפה מלא, כי לב הבית הוא אך ורק מערכת האינסטלציה. כראיה, אם יש בעיה באינסטלציה, כל הבית שלכם יושבת. על מנת שלא להיכנע לתרחישים בעייתיים, זמנו את השרברב שלכם מדי תקופה, על מנת שיבצע צילום צנרת וביוב. כך תחיו בהרמוניה עם הצנרת שלכם, ולא תדעו מצבים קשים של נזילות ושל ריחות לא נעימים.

מדוע צילום צנרת וביוב הכרחי כנגד חברות הביטוח?

הידעתם כי ישנם מצבים שבהם חברות הביטוח מכסות נזקים בצנרת ובביוב? כמובן שקיימות כל מיני החרגות, אבל בינינו, שווה לנסות, מה יש לכם להפסיד? על מנת שחברות הביטוח אכן יתגמלו אתכם על הנזק שנוצר לכם בצנרת ובביוב, אתם חייבים להציג בפניהם הוכחות. נשמע מסובך? זה ממש לא. במידה ונתקלתם בבעיה כזאת או אחרת בצנרת ובביוב שלכם, עליכם לזמן לאלתר שירותים של בעל מקצוע. אל תדאגו, כיום יש שיטות מוצלחות לאיתור נזילות או לאיתור סתימות. השרברב יגיע עם מצלמות ייעודיות, יצלם את המקום, ויציג בפניכם הוכחה קונקרטית ומתועדת של הבעיה. עכשיו, כל מה שנותר לכם לעשות הוא רק להציג את הראיה כעדות לכשל בצנרת או בביוב שלכם לנציג של חברת הביטוח, מתוך תקווה אמתית שיכירו במקרה שלכם כמקרה ביטוחי, ושהם ישלמו את הנזק ולא אתם.

החשיבות של צילום צנרת וביוב בעת מעבר לבית חדש

לפני שקונים רכב חדש, נהוג לקחת אותו לבדיקה, על מנת לוודא שהכול בו תקין. אז מדוע שקונים בית, ששוויו הכספי פי כמה וכמה לא עושים בדיקה? על אחת כמה וכמה חייבים לבדוק כראוי את הבית, בייחוד בכל מה שקשור לצנרת ולביוב שבו. אחת השיטות הכי יעילות של בדיקת הצנרת והביוב מתבצעת באמצעות צילום צנרת ביוב. אם תחשבו לרגע בהגיון, מה זה תשלום עבור צילום כנגד תשלום עבור בעיות מורכבות יותר בצנרת ובביוב? ברור שהן בטלות בשישים. באמצעות בדיקה של צילום אחת פשוטה תוכלו למגר את הבעיה שיש או שאין באינסטלציה, ולחיות בבית בהרמוניה ובשלוות נפש לפחות שנה, עד לבדיקה הבאה.